Jdi na obsah Jdi na menu
 


7/2/2013 - BUDAPEŠŤ

 7/2/2013 - 12:11
BUDAPEST - Týden po úspěchu Arianny Errigo a třetím místě Elisy Di Francisca a Ilarie Salvatori, se italský ženský fleret vrací na planche, aby absolbvoval druhou zkoušku Světového poháru dle programu v Budapešti. 
Soutěž proběhne ve stejných prostorách, ktebude v srpnu probíhat Mistrovství světa 2013, na které je pozváno 12 italských reprezentantek.                                                             Mimo Elisu Di Francisca, Ariannu Errigo a Ilarii Salvatori, se z italského národního týmu zúčastní také Benedetta Durando, Martina Batini, Stefania Straniero, Alice Volpi, Beatrice Monaco, které doplní Olga Rachele Calissi, Camilla Mancini, Carolina Erba e Claudia Pigliapoco.
Soutěž v Budapešti zahrnuje také vývoj a složení základního italského národního týmu pro tuto sezónu. Je to návrat na planche po uplynutí 6 měsíců od získání olympijského zlata “Týmem snů” fleretu žen. Bez Valentiny Vezzali, lkterá se kvůli těhotenství vzdálila od planche, bude trio složené z Elisy Di Francisca, Arianny Errigo ed Ilarie Salvatori doplněno o jednu šermířku, kterou vybete technický komisař Andrea Cipressa po sobotním individuálním turnaji. 

Turnaj v budapešti bude zahájen v pátek 8.2.2013. Na sobotu je naplánována přímá eliminace podle základní tabulky a v neděli proběhne soutěž družstev. 

COPPA DEL MONDO - FIORETTO FEMMINILE - Budapest, 8-10 Febbraio 2013 
Atlete 
Martina Batini, Elisa Di Francisca, Benedetta Durando, Arianna Errigo, Beatrice Monaco, Ilaria Salvatori, Stefania Straniero, Alice Volpi. 
Olga Rachele Calissi, Camilla Mancini, Carolina Erba, Claudia Pigliapoco. 
Commissario tecnico: Andrea Cipressa 
Maestri: Fabio Galli, Alessandro Puccini 
Fisioterapista: Giuseppe Di Segni